Osta kreem intenskin Kardlas

Näonaha taastamine

Kreem intenskin
78€39€
4.819

Osta intenskin

50% Soodustus

Kuidas saada Kardlase looduslikku kortsudevastast kreemi intenskin

Meie ametlikul veebisaidil saate tellida uuenduslikku kreemi intenskin 50% soodsamalt! Hoidke oma nooruslikkust ja võitlege kortsudega, taastage naha tugevus ja sära tänu intenskin võimsale tegevusele. Täitke vorm portaalis, peate sisestama oma nime ja telefoninumbri neile, kes soovivad kreemi tellida soodsa hinnaga 39€. Pärast avalduse täitmist helistab juht teile ja täpsustab tellimuse üksikasjad kiireks kohaletoimetamiseks. Ettemaks kohapeal pole vajalik, paki eest tasumine kullerile kättetoimetamise korral või posti teel postkontoris või isiklikult kulleri juures.

Kust saab osta Kardlas intenskin

Näonaha taastamine on võimalik, kui määrida looduslikku kortsudevastast kreemi intenskin, tänu naha ainulaadsele valemile toimub näonaha kiire noorendamine ja kortsude kadumine. Näonaha taastamiseks mõeldud toote ostmise võimalus:

  • Ettevõtte ametlikul veebisaidil oleval taotlusvormil peate sisestama oma nime ja telefoninumbri.
  • Meie juht helistab teile varsti pärast küsimustiku täitmist, et teid nõustada ja tarnimist korraldada ning küsimustele vastata.
  • Saate korraldada kohaletoimetamise posti või kulleriga, täpsustada täpne kohaletoimetamise maksumus telefoni teel.

Osta intenskin Kardlas reaalse hinnaga 50% soodustusega!

Tänu kampaaniale on näonaha taastamiseks mõeldud loodusliku kreemi maksumus ainult 39€, teil on aega tellimuse esitamiseks enne pakkumise lõppu. Tasumine toimub posti teel posti teel või kulleriga kättetoimetamisel. Selle uudse toote regulaarsel kasutamisel on tagatud kvaliteetne näonaha hooldus ja taastamine!

Teised Eesti linnad, kust saab osta intenskin

Eesti linnad, kus saab osta intenskin

intenskin Tallinnasintenskin Tartus
intenskin Kuressaares
Linnad Eestis

Kasutajate arvustused intenskin Kardlas

  • Triinu
    Seda kreemi soovitas mulle kolleeg tööl, tema sõnul on see parim hooldusvahend, see töötab mitte halvemini kui protseduurid ilusalongides. Olen intenskin-i kasutanud nüüd vaid nädala, võin öelda, et nahk on tõesti värskem, värv on tervem ja poorid on kitsenenud ning kortsud on vähem märgatavad.
    intenskin