Osta kreem intenskin Tartus

Näonaha taastamine

Kreem intenskin
78€39€
4.819

Osta intenskin

50% Soodustus

Kuidas saada Tartuse looduslikku kortsudevastast kreemi intenskin

Meie ametlikul veebisaidil saate tellida uuenduslikku kreemi intenskin 50% soodsamalt! Hoidke oma nooruslikkust ja võitlege kortsudega, taastage naha tugevus ja sära tänu intenskin võimsale tegevusele. Täitke portaalis küsimustik, peate tellimisvormi sisestama oma telefoninumbri ja oma nime neile, kes soovivad osta koort reaalse hinnaga 39€. Pärast taotluse täitmist helistab juht teile ja annab teile nõu. Kohapeal ettemaksu ei nõuta, saate kullerilt kättetoimetamise vastu võtta või postkontorist järele tulla või isiklikult kullerilt.

Kust saab osta Tartus intenskin

Näonaha taastamine on võimalik, kui määrida looduslikku kortsudevastast kreemi intenskin, tänu naha ainulaadsele valemile toimub näonaha kiire noorendamine ja kortsude kadumine. Eduka ostmise korral näonaha taastamise vahend:

 • Ettevõtte ametlikul veebisaidil oleval taotlusvormil peate sisestama oma nime ja telefoninumbri.
 • Meie juht helistab teile varsti pärast küsimustiku täitmist, et vastata kõigile teie tarnimise küsimustele ja vastata teie küsimustele.
 • Saate korraldada kohaletoimetamise posti või kulleriga, täpsustada täpne kohaletoimetamise maksumus telefoni teel.

Osta intenskin Tartus ametliku hinnaga 50% soodustusega!

Tänu kampaaniale on loodusliku kreemi näonaha taastamiseks hind vaid 39€, teil on aega tellimuse esitamiseks enne pakkumise lõppu. Kohaletoimetamise eest tasumine pärast paki kättesaamist kullerilt või posti teel postkontoris või kullerilt. Selle uudse toote regulaarsel kasutamisel on tagatud kvaliteetne näonaha hooldus ja taastamine!

Teised Eesti linnad, kust saab osta intenskin

Eesti linnad, kus saab osta intenskin

intenskin Tallinnasintenskin Kuressaares
intenskin Kardlas
Linnad Eestis

Kasutajate arvustused intenskin Tartus

 • Kristo
  Mu naine palus tellida veebisaidilt intenskin, ta luges mõnest foorumist, et see on väga hea toode hoolduseks ja noorendamiseks. Noh, tellisin mitu pakki korraga, lihtsalt saidil oli suur allahindlus. viiskümmend%. Kasutas seda juba mitu päeva, on märgatavalt värskenenud, nägu juba särab.
  intenskin
 • Kerli
  Olen kortsude jaoks pikka aega kasutanud intenskini, suurepärane vahend. See värskendab nägu hästi ja täppidega kortsud kaovad. Kui kasutate seda regulaarselt, võite 10 aastat noorem välja näha ilma iluprotseduurideta, mis on hiljuti moes muutunud. Ma ei usalda seda, kuid kreemil on loomulik koostis, mis tähendab, et see ei kahjusta kindlasti.
  intenskin
 • Maria
  Mu tütar kinkis mulle Intenskini puhkuseks. Ta ütleb, et uus toode on hea nii hoolduseks kui ka kohe kortsude jaoks. Kaks nädalat olen määrinud, vaatan ja tõepoolest - mu nägu on värskem ja kortsud pole enam nähtavad. Jätkan selle kasutamist!
  intenskin