Kasutamise kogemus intenskin

Tere, oma ülevaates tahan jagada oma isiklikke kogemusi vananemisvastase kreemi intenskin kasutamisest. Olen 32-aastane ja ma pole kunagi oma nahka hoolitsenud. Jah, aeg-ajalt tegin erinevaid maske ja kasutasin odavaid kreeme, kuid ma ei käinud kunagi spaas ega teinud tõsiseid protseduure. Selle tulemusena on mul silmade all märgatavad kotid, esimesed tõsised kortsud hakkavad ilmnema, nahk näeb välja kahvatu ja mitte eriti terve.

Kogemus Münchenist pärit Emily intenskiniga

Foto Intenskini kreemist käepärast, ülevaade Emily poolt Münchenist

Põhjus lahkuminekule ja noorenemisele mõelda oli minu parima sõbranna pulm, ta sai hiljuti 33-aastaseks, kuid näeb välja just väga hea, ta on oma vanusest 7–10 aastat noorem. Pärast pidustust, jäetud temaga kahekesi, jagasin ma oma vanusega seotud hirme: aastad mööduvad ja olen endiselt üksik. Ja vanusega muutub väärilise mehe leidmine keerulisemaks, eriti kui te ei hoolitse enda eest.

Sõber ainult naeris minu tunnete üle, öeldes, et kohtun kindlasti oma ainsa mehega. Kuid märganud, et olen väga mures, soovitas ta mulle intenskin kreemi. Tema sõnul õnnestub tal tänu intenskinile näida tüdrukuna ja säilitada noorus, hoolimata passis olevatest numbritest.

Muidugi ei võtnud ma temast sõna ja otsustasin selle imerohu kohta rohkem teada saada. Internetis tuhnides lugesin palju kiitvaid ülevaateid intenskin-i kasutamise kohta koos nõuandega kreemi osta ametlikul veebisaidil - seega on nende sõnul palju odavam ja pole tõenäosust, et saate võlts. Pärast paaripäevast järelemõtlemist läksin saidile ja esitasin tellimuse. Nädal hiljem jõudis kreemiga pakk postkontorisse, kuhu ma selle viisin.

Kreemiga pakend sisaldas ka üksikasjalikke juhiseid toote kasutamise kohta. Järgisin kasutusjuhendis toodud juhiseid ja hakkasin kreemi määrima kaks korda päevas, hommikul ja õhtul, pärast meigi eemaldamist ja puhastava tooniku kasutamist.

Kreemi kasutamise mõju

Intenskini kreemi kasutamise tulemus, Münchenist pärit Emily kogemus

Nädal hiljem märkasin esimest efekti - poorid olid märgatavalt kitsenenud, väikesed vistrikud ja põletikud kadusid, nahavärv muutus tervislikumaks ja ühtlasemaks.

Inspireerituna jätkasin toote kasutamist. Siis hakkasin märkama, kuidas silmade all olevad kotid järk-järgult kaovad ning miimilised kortsud siluvad ja kaovad aeglaselt. Nahk on katsudes tihedam ja elastsem.

Peagi hakkasid mu ümber olijad märkama, et olen ilusamaks muutunud, tööl hakkasid kolleegide kiidusõnad kallama ning sõbrad hakkasid kahtlustama, et olen teinud plastilisi operatsioone või kasutanud mingisuguseid ilusüste.

Olen kreemi kasutanud juba 3 kuud ja võin öelda, et see õigustab oma nime sajaprotsendiliselt, nahk tõesti nooreneb ja paarikuise kasutusega võite kaotada mitu aastat.

Kohtusin hiljuti ühe noormehega ja me alustasime suhet. Ta valdab mind kingituste ja armusõnadega ning ma mäletan sõbrannaga naeratades, et ta soovitas mulle kreemi intenskin. Võin soovitada ravimit igale naisele, kes soovib endale meelde tuletada, et vanus passis ei määra meie elu, kuid võite noor ja värske välja näha igas vanuses!