Kasutusjuhend intenskin

Näonaha taastamine on uudse kortsudevastase kreemi intenskin peamine eesmärk, kuid pealekandmise mõju maksimeerimiseks järgige juhistes täpsustatud juhiseid.

Kreemi intenskin kasutamise juhised

Intenskini kortsudevastase kreemi kasutamise juhised

Tööriista kasutamisel pole midagi keerukat, tööriista igale pakendile on lisatud üksikasjalik juhend, kuid teavitamise eesmärgil pakume juhiseid ka elektroonilises vormingus.

Kuidas kasutada kreemi intenskin

  1. Eemaldage meik ja puhastage oma näo pind vatipadja ja puhastusvahendi või toonikuga.
  2. Kandke väike kogus kreemi naha pinnale ja hõõruge sõrmeotstega õrnalt sisse, kuni see täielikult imendub.
  3. Kiire märgatava efekti saavutamiseks kandke kreemi iga päev, hommikul ja õhtul. Kasutage ka talvel rohkem kreemi, et kaitsta nahka külma õhu ja külmumise eest.

Kreemi ainulaadne kompleksvalem võimaldab seda kasutada hooldusvahendina nii päeval kui ka õhtul, ilma et oleks vaja kasutada kolmandate isikute hooldustooteid. Ja tänu kergele struktuurile imendub kreem kiiresti ja ei jäta isegi riietele sattudes rasvaseid jälgi.

Näidustused kasutamiseks

Pöörake tähelepanu enneaegse vananemise sümptomitele:

  • Peenete kortsude ilmumine silma- ja suu nurkade ümber
  • Epidermise hõrenemine, tugevuse kaotus
  • Naha pigmenteerunud piirkondade välimus
  • Nahakahjustuste hiline paranemine
  • Näo selge kontuuri deformatsioon, naha lõtvumine ja lõtvumine

Kui mõni neist märkidest ilmneb, on naha taastamiseks ja enneaegse vananemise kaitsmiseks tulevikus vaja kasutada taastavat ravimit intenskin.

Vastunäidustused

Kliiniliste uuringute käigus ei leidnud kontrollrühm kreemi kasutamisel vastunäidustusi. Siiski ei ole toodet soovitatav kasutada, kui olete ühe või mitme kreemi koostisosa suhtes allergiline. Sellisel juhul peaksite nõu saamiseks pöörduma kosmeetiku poole Eestis. Tootel pole ka kõrvaltoimeid tänu oma looduslikule valemile.