Osta kreem intenskin Tallinnas

Näonaha taastamine

Kreem intenskin
78€39€
4.819

Osta intenskin

50% Soodustus

Kuidas tellida Tallinnas looduslikku kortsudevastast kreemi intenskin

Meie ametlikul veebisaidil saate tellida uuenduslikku kreemi intenskin 50% soodsamalt! Hoidke oma nooruslikkust ja võitlege kortsudega, taastage naha tugevus ja sära tänu intenskin võimsale tegevusele. Täitke portaalis tellimisvormi abil küsimustik, märkige oma telefoninumber ja nimi, et saada kreemi eripakkumisel 39€. Pärast taotluse täitmist helistab juht teile ja annab teile täielikku nõu tellimisel ja kohaletoimetamisel. Kohapeal ettemaksu ei nõuta, maksmine toimub alles pärast paki kättesaamist posti teel posti teel või kulleriga posti teel või kullerilt isiklikult.

Kust saab osta Tallinnas intenskin

Näonaha taastamine on võimalik, kui määrida looduslikku kortsudevastast kreemi intenskin, tänu naha ainulaadsele valemile toimub näonaha kiire noorendamine ja kortsude kadumine. Neile, kes soovivad saada näonaha taastamise vahendit:

  • Sisestage oma telefoninumber ja nimi ettevõtte ametlikul veebisaidil olevasse taotlusvormi tellimisvormi.
  • Meie juht helistab teile varsti pärast küsimustiku täitmist ja annab teile täielikku nõu tellimisel ja kohaletoimetamisel ning teie küsimustele vastamiseks.
  • Saate korraldada kohaletoimetamise posti või kulleriga, täpsustada täpne kohaletoimetamise maksumus telefoni teel.

Osta intenskin Tallinnas reaalse hinnaga 50% soodustusega!

Tänu kampaaniale on näonaha taastamiseks mõeldud loodusliku kreemi maksumus ainult 39€, teil on aega tellimuse esitamiseks enne pakkumise lõppu. Paki eest maksate alles pärast kauba kättesaamist kulleri kätte või posti teel postkontoris või kullerilt. Selle uudse toote regulaarsel kasutamisel on tagatud kvaliteetne näonaha hooldus ja taastamine!

Teised Eesti linnad, kust saab osta intenskin

Eesti linnad, kus saab osta intenskin

intenskin Tartusintenskin Kuressaares
intenskin Kardlas
Linnad Eestis

Kasutajate arvustused intenskin Tallinnas

  • Anneli
    Olen intenskin kreemi kasutanud juba kaks kuud ja ma lihtsalt ei saa sellest piisavalt. Kreem hoolitseb suurepäraselt naha eest, tapab väsimuse jälgi ja silmaaluseid. Kuid mis kõige tähtsam, tänu kreemile on kortsud tõesti siledad ja ka näokontuur on täiuslikult pingutatud. Ostsin koore kõigile sõpradele ning endale ja emale kingituseks, 2 pakki.
    intenskin