Ülevaated intenskin

 • Kristo
  Mu naine palus tellida veebisaidilt intenskin, ta luges mõnest foorumist, et see on väga hea toode hoolduseks ja noorendamiseks. Noh, tellisin mitu pakki korraga, lihtsalt saidil oli suur allahindlus. viiskümmend%. Kasutas seda juba mitu päeva, on märgatavalt värskenenud, nägu juba särab.
  intenskin
 • Anneli
  Olen intenskin kreemi kasutanud juba kaks kuud ja ma lihtsalt ei saa sellest piisavalt. Kreem hoolitseb suurepäraselt naha eest, tapab väsimuse jälgi ja silmaaluseid. Kuid mis kõige tähtsam, tänu kreemile on kortsud tõesti siledad ja ka näokontuur on täiuslikult pingutatud. Ostsin koore kõigile sõpradele ning endale ja emale kingituseks, 2 pakki.
  intenskin
 • Triinu
  Seda kreemi soovitas mulle kolleeg tööl, tema sõnul on see parim hooldusvahend, see töötab mitte halvemini kui protseduurid ilusalongides. Olen intenskin-i kasutanud nüüd vaid nädala, võin öelda, et nahk on tõesti värskem, värv on tervem ja poorid on kitsenenud ning kortsud on vähem märgatavad.
  intenskin
 • Kerli
  Olen kortsude jaoks pikka aega kasutanud intenskini, suurepärane vahend. See värskendab nägu hästi ja täppidega kortsud kaovad. Kui kasutate seda regulaarselt, võite 10 aastat noorem välja näha ilma iluprotseduurideta, mis on hiljuti moes muutunud. Ma ei usalda seda, kuid kreemil on loomulik koostis, mis tähendab, et see ei kahjusta kindlasti.
  intenskin
 • Maria
  Mu tütar kinkis mulle Intenskini puhkuseks. Ta ütleb, et uus toode on hea nii hoolduseks kui ka kohe kortsude jaoks. Kaks nädalat olen määrinud, vaatan ja tõepoolest - mu nägu on värskem ja kortsud pole enam nähtavad. Jätkan selle kasutamist!
  intenskin
Hinnang intenskin
4.8
19