Fraktsiooniline termolüüs: noorendamine on võimalik

fraktsionaalne noorendamine laseriga

Iidsetest aegadest unistas iga naissoost esindaja, et oleks kindel viis oma nooruse ja naha ilu pikendamiseks.

Teadus ei seisa paigal ja tänu sellele on meditsiinilise kosmeetika valdkonnas üha rohkem uusi arenguid. Need võimaldavad teil noorendada mitmesuguste protseduuride ja toimingute abil.

Tänapäeval on suurim populaarsus täheldatud sellistes noorendamismeetodites, mille puhul kosmeetik ei kasuta skalpelle ega botoxi süsti.

Fraktsiooniline termolüüs on kiireim ja ohutum viis naha noorendamiseks lühikese aja jooksul.

Fraktsiooniline laser ja selle töö noorendamisel

Pärast seda, kui laser tabab nahka, ilmub sellele põletus, mis levib sissepoole. Selle tulemusena aktiveeritakse kudede regenereerimise protsessid, mis lõppkokkuvõttes annavad soovitud kavandatud efekti. Lisaks nimetatakse seda kosmeetilist protseduuri ka naha laseriga katmiseks.

Kosmeetik, kes viib läbi fraktsionaalse laseriga noorendamise

Laserkiirt nimetatakse fraktsionaalseks, kuna laser on jagatud mitmeks mikrokiireks. Seetõttu avaldub mõju nahale mikrovõrgu kujul, mitte tiheda tala kujul. Ja pärast termolüüsi kuvatakse nahal põletusi suure hulga mikroskoopiliste punktide kujul ja nahk ei ole kahjustatud. Laserkiire lõhenemine muudab protseduuri vähem traumeerivaks ja valulikuks. Sellisel juhul toimub naha uuenemine palju kiiremini.

Rakud ei ole kahjustatud ja jagunevad aktiivselt, töötades suurepäraselt kollageeni ja elastiini moodustumisel. Need kaks ainet vastutavad naha elastsuse ja nooruse eest.

Fraktsionaalse termolüüsi tüübid

Laserfraktsioonilise termolüüsi jaoks on kaks meetodit: ablatiivne ja mitteablatiivne. Kosmeetik ise teeb nende vahel valiku, võttes arvesse individuaalseid omadusi ja naha seisundit.

Esimene meetod on kiiritus laseriga, millele järgneb vee aurustamine nahakoest. Sel juhul ilmub avatud tüüpi mikroskoopiline haav ja selle ümber on põletatud kahjustatud rakud. Selle haava paranemisega kaasneb pinguldav (tõstev) efekt. Siiski on ka oht, et nakkus tungib sügavale nahka.

Teise meetodi puhul ei saa olla avatud haava, kuna siin kasutatakse sellist kiirgust, mille korral epidermis ei ole kahjustatud ja nahk ei aurustu. Põletused paranevad epidermise all, seega ei saa infektsioon seal ilmuda. Selle protseduuri mõju ei ole nii märgatav kui eelmise meetodi puhul.

enne ja pärast murdosa laser noorendamist

Fraktsionaalsed termolüüsi efektid

Kõige olulisem erinevus selle laserravi ja ülejäänud vahel on hea tasakaal selle tõhususe ja ohutuse vahel.

Eelised:

  • Toimingute spekter on lai, saate protseduuri teha mis tahes kehaosas (isegi silmalaugudel, kaelal ja dekolteel).
  • Väike arv vastunäidustusi.
  • Kahjustatud ala ei ületa paarkümmend protsenti kogu töödeldud pinnast.
  • Haavad paranevad nädalaga.
  • Rakendatakse anesteesiat.
  • Tehnika ei põhjusta tugevat naha pigmentatsiooni, seetõttu sobib see tumedanahalistele inimestele.
  • Tulemus võib kesta mitu aastat.

Sellise laserfraktsiooniprotseduuri ainus puudus on see, et laseri mõju nahale kõiki aspekte pole veel täielikult uuritud, kuna see tehnoloogia ilmus mitte nii kaua aega tagasi.

Noorendamise näidustused on laienenud poorid, akne (akne), erinevat tüüpi venitusarmid, naha pigmentatsioon ja selle elastsuse vähenemine, sügavad ja pindmised kortsud, tähed veresoontest, samuti mitmesugused armid.

ilus nahk pärast osalist noorendamist

Fraktsionaalse termolüüsi omadused

Profülaktikaks vajalikes annustes määrab kosmeetik viirusevastase ravimi manustamiseks või antibakteriaalse, seda tehakse eelnevalt, umbes paar päeva ette.

Päeval, mil seanss on planeeritud, on igasugune füüsiline stress kehale välistatud, samuti tasub unustada halvad harjumused.

Vahetult enne kokkupuudet ise puhastab kosmeetik naha põhjalikult ja ravib seda anesteetilise kreemiga. Sageli pole kreemi üldse vaja.

Klient tunneb laseriga jõustudes kerget kipitust ja kipitustunnet. Seanss ise ei kesta kauem kui tund, sagedamini mõni minut, kõik sõltub konkreetsest juhtumist.

Pärast laserravi kantakse soovitud nahapiirkonnale spetsiaalne kreem, mis toidab ja rahustab seda.

Nahahooldus pärast protseduuri sisaldab järgmisi punkte:

  1. Kasutage niisutajat kaks või kolm korda päevas kahe nädala jooksul.
  2. Kahe kuu jooksul ärge minge solaariumisse ja kasutage päikesekaitsekreeme, mille spf -kaitse on suurem kui 30.
  3. Ärge kasutage koorijaid ja koorijaid kahe nädala jooksul.
  4. Kehal toimuva protseduuri korral ei saa te mitu päeva kompressioonpesu kanda.
  5. Ärge kasutage kahe nädala jooksul salitsüülhapet ja retinooli sisaldavat kosmeetikat.

Halvad harjumused tuleks kogu ravikuuri vältel rangelt välistada. Vastasel juhul on naha taastumine palju aeglasem.

Naha muutused

Naha punetus ja turse püsivad kolm päeva. Ja paari päeva pärast võib päevitusefekt ilmneda, see möödub iseenesest paari nädala pärast. Kuiv nahk ilmub nädala pärast, kuid kaob peagi.

Negatiivsed tagajärjed, vastunäidustused

Kui te pärast kokkupuudet oma nahaga korralikult ei hoolitse, võivad tekkida mõned komplikatsioonid:

  • Naha punetus kestab kauem kui kolm päeva ja turse üle kahe.
  • Infektsiooni algus või selle ägenemine.
  • Raske põletus.
  • Täpne hemorraagia.
  • Tugev pigmentatsioon.

Ranged vastunäidustused hõlmavad rasedust ja imetamist, ägedat infektsiooni (herpes), onkoloogiat, epilepsiat, nõrka immuunsust, psoriaasi ja retinoidravimite võtmist.

Suhteline - suhkurtõbi, põletik, vaimuhaigused, neerupatoloogia, soovituste mittejärgimine, allergia anesteetikumidele ja päikesepõletus nahal (värske).

Oluline on teada, et sellist laserprotseduuri saavad teha ainult spetsiaalselt koolitatud spetsialistid (dermatoveneroloog ja kirurg). Valige ainult nendes küsimustes pädev arst.