Kuidas säilitada ilu ja noorust: kodused meetodid

näo noorendamine

Iga naine soovib oma naha ilu paljude aastate jooksul säilitada, vältida kortsude teket ja välja näha mitu aastat noorem kui tema bioloogiline vanus. Kuid inimesel pole aja jooksul võimu ja varem või hiljem hakkavad vanusega seotud muutused nahas siiski ilmnema ja muutuvad pöördumatuks.

Et seda hetke võimalikult kaugele lükata, teevad naised kõik endast oleneva, et oma nahka aidata - sooritage näole harjutusi, kasutage erinevaid hooldavaid, puhastavaid, toitvaid ja muid vahendeid, mis aitavad tal heas vormis püsida. Kuid kõigi nende vahendite hulgas on eriline koht erinevate vananemisvastaste protseduuride ja koostistega, mille kasutamine võimaldab teil nahka värskendada, muuta see elastseks ja säravaks.

Põhilised meetodid

naha noorendamiseks maski pealekandmine

Ainult integreeritud lähenemisviis aitab taastada näo- ja kaela naha elastsust ja tugevust. Seetõttu soovitavad kosmeetikud mitte peatuda ühel meetodil ja läheneda naha vananemise probleemi lahendamisele erinevate nurkade alt. Peamised viisid vananemismärkidega võitlemiseks on:

  1. Pingutavate maskide ja kompresside kasutamine, mida saab osta poest või valmistada oma kätega looduslikest koostisosadest vastavalt rahvapärastele retseptidele;
  2. Pinnakate - protseduur võimaldab eemaldada surnud naharakud ja stimuleerida selle taastumisprotsessi;
  3. A-, E-vitamiini ja aloe verat sisaldavate vananemisvastaste kreemide pealekandmine.

Lisaks eriprotseduuride läbiviimisele ja vananemisvastaste ainete kasutamisele peate meeles pidama tervisliku eluviisi säilitamise, kehalise kasvatuse ja õige toitumise kohta. On vaja juua 1, 5-2, 0 liitrit puhast vett päevas ja viibida õues vähemalt 3 tundi. Toit peaks sisaldama palju värskeid köögivilju ja puuvilju, mis sisaldavad B -vitamiine, E-, A- ja C -vitamiine.

Pinguldavad maskid ja kompressid

näomask naha noorendamiseks

Üks populaarsemaid näo noorendamise maske on kompositsioon aloe vera mahlaga. See komponent on tõeline toitainete ladu ja sisaldub paljude tuntud kaubamärkide kosmeetikatoodetes. Seetõttu peaks iga naise kosmeetikakott sisaldama aloe vera toodet.

Saate selle tervisliku lille lihtsalt aknalauale istutada ja kasutada taime looduslikku mahla koduste vananemisvastaste vahendite valmistamiseks. Koduse aloe vera maski valmistamiseks vajate taime lõigatud lehti, mis on külmkapis olnud 2 nädalat. Pigista lehtedest mahl, ühenda oliiviõliga 1: 1, kuumuta vesivannil, jahuta 38-40 kraadini ja kanna ühtlaselt näole, vältides silmaümbrust. Hoidke maski nahal 15 minutit, seejärel loputage jaheda veega.

Noorendava kompressi lahenduseks sobib kummeliõite keetmine. Näole tuleb kanda kuumas kummelipuljongis leotatud rätik, vaheldumisi jäävees leotatud rätikuga. Sellist kompresside asendamist tuleks teha 5-7 korda, finaaliks peaks olema jääkompress. Sellele järgneb toitva kreemi pealekandmine ja viisteist minutit puhkust ilma näo liigutusteta.

Vananemisvastane pind ja kreemid

silmade all oleva naha noorendamine

Kõigi kosmeetikutele kättesaadavate näonaha pindamise tüüpide hulgas on näo noorendamiseks kõige populaarsemad salongiprotseduurid: mikrodermabrasioon, dermabrasioon ja laserpindamine. Kodus on kõige mugavam ja turvalisem naha taastamise ja noorendamise viis erinevate abrasiivsete osakestega koorijate kasutamine.

Koorijad, mille hulka kuuluvad purustatud aprikoosikaugud või kreeka pähkli kestad, puhastavad hästi nahapinda surnud rakkudest. Soola- ja kohvikoorijad on samuti osutunud tõhusaks vananemisvastaseks hoolduseks. Tingimusel, et neid regulaarselt kasutatakse, saab neid kasutada näo tõhusaks noorendamiseks kodus.

Kiire tulemuse saab koorimiskompositsiooni kasutamisel koos sidrunimahla, mee ja nisukliidega. Selle valmistamiseks peate segama ühe sidruni mahla kahe supilusikatäie loodusliku meega, segage hästi ja kuumutage veevannis 3-5 minutit, seejärel lisage lusikatäis nisukliisid. Kandke saadud segu paksu kihina näole, möödudes silmade ümbrusest 5-7 minutit, seejärel loputage jaheda veega ja niisutage nägu kreemiga. Sellist puhastamist saab teha mitte rohkem kui üks kord 10 päeva jooksul.